En İyi Yüzey Temizleyici

0
64


Yüzey temizleyiciler, yüzeydeki kiri ve lekeyi anında yok ederek, ışıltılı bir temizlik ortamı sunuyor. Aynı zamanda eşsiz kokularıyla herkesi kendine hayran bırakan yüzey temizleyicilerin, en çok tercih edilen temizlik ürünlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Birçok yüzey için özel olarak üretilen bu ürünleri seçerken, koku, miktar ve ek özelliklerini inceleyebilir, evinize en uygun yüzey temizleyiciyi seçebilirsiniz. Birbirinden eşsiz parfüm kokularıyla evinize kalıcı parfüm kokusu sunan yüzey temizleyiciler, pırıl pırıl ve mis kokulu temizlik efekti almanızı sağlıyor.

Yüzey temizleyiciler en önemli temizlik ürünlerinden biridir. Ancak, sürekli yerle temas eden evcil dostlarınız ya da emekleyen bebeğiniz varsa mutlaka hipoalerjenik ya da organik ürünleri tercih etmelisiniz. Kimyasal içeren yüzey temizleyiciler, bebeklerinize ve evcil dostlarınıza zarar verebilir. Elbette bu konuda ön plana çıkan birçok marka ve ürün mevcut. Her evin ihtiyacına uygun, kalitesi ve kokusuyla kendine hayran bırakan en iyi yüzey temizleyici markalarına listemizden ulaşabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME: İlgili liste Özlem Türkkan’ın kişisel tercihlerine göre oluşturulmuştur. Değer ifade etmez.

En İyi yüzey Temizleyici Tavsiyeleri

# Marka Koku Kullanılan Yüzey Miktar
(Mililitre)
1 Cif Portakal Çiçeği Ahşap, Parke, Laminant 895 mL
2 Bingo Lovely Fayans, Parke, Marley, Ahşap 2500 mL
3 Marc Floral Sert ve Gözeneksiz Yüzeyler 900 mL
4 Mr. Muscle Okyanus Sessizliği Parfümü Tüm Yüzeyler 2500 mL
5 Domestos Çam Seramik, Ahşap, Mermer 1500 mL
6 Amway Ferahlatıcı Parfüm Tüm Yüzeyler 500 mL
7 Asperox Gün Işığı Parfümü Ayna, Cam, Halı, Sert Zeminler 2500 mL
8 ABC Beyaz İnci Parfümü Tüm Yüzeyler 900 mL
9 Eyüp Sabri Tuncer Limon Yağı Mutfak Yüzeyleri ve Tüm Yüzeyler 1000 mL
10 Ecos3 Pudra Tüm Yüzeyler 1000 mL

Yüzey Temizleyici TAVSİYESİ

Yüzey temizleyiciler, birçok marka ve koku seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Zevkinize uygun kokuları seçebilir, güçlü temizleyicilerle evlerinizi pırıl pırıl yapabilirsiniz. En iyi yüzey temizleyici sıralamasında ise Cif, Bingo, Marc, Mr.Musche, Domestos ve Amway markaları ön plana çıkıyor. Lekeyi anında söküp atan ve eşsiz kokusuyla ışıltılı etki bırakan bu markalar, en çok tercih edilen yüzey temizleyici markalarıdır. Seçim yaparken en iyi markaları tercih edebilir, en yüksek performansı alabilirsiniz. Kolaylıkla seçim yapabilmeniz için yüksek performansı ve sunduğu ferah kokular ile herkesin beğenisini toplayan, en iyi yüzey temizleyicileri sizler için araştırdık ve sıraladık.

Cif Konsantre Zemin Uzmanı Ahşap Yüzey Temizleyici

Cif Konsantre Zemin Uzmanı Ahşap Yüzey Temizleyici
 • Koku: Portakal Çiçeği
 • Miktar: 895 mL
 • Kullanılan Yüzey: Ahşap, Parke, Laminant
 • Ek Özellik: 22 Kova Kapasite, Kalıcı Koku

Cif Konsantre zemin uzmanı ahşap temizleyici sayesinde, ahşap yüzeyleri kolaylıkla parlatabilirsiniz. Eşsiz portakal çiçeği parfümüyle her yere mis gibi koku bırakan yüzey temizleyici, saatlerce süren kalıcı etkiye sahiptir. Bu sayede uzun süre mükemmel koku sunduğunu söyleyebiliriz. Ahşap, parke, laminant zeminlere özel olarak formüle edilen Cif yüzey temizleyici, iz bırakmayan ve toz bırakmayan yapısıyla karşımıza çıkıyor. Bu sayede uzun süre kalıcı temizlik ve kalıcı koku etkisi sunduğunu söyleyebiliriz.

Cif yüzey temizleyici, kiri ve tozu anında temizleyerek, her yeri pırıl pırıl hale getirmenizi sağlıyor. Üstelik %100 Cif gücü ve kalitesiyle 22 kova temizlik yapabilir, mükemmel kokulu temizlik kovası hazırlayabilirsiniz. Kokusuyla herkesi kendine hayran bırakan ahşap temizleyici, en çok tercih edilen temizlik ürünlerinden biridir. Eşsiz formülü ve sunduğu kalıcı kokusu sayesinde herkesi kendine hayran bırakan Cif yüzey temizleyici, sizlere en iyi ahşap parke temizleyici önerilerimizden biridir.

Bingo Fresh Lovely Yüzey Temizleyici

Bingo Fresh Lovely Yüzey Temizleyici
 • Koku: Lovely
 • Miktar: 2500 mL
 • Kullanılan Yüzey: Fayans, Parke, Marley ve Ahşap
 • Ek Özellik: Kalıcı Parfüm

Bingo Lovely kokusu en çok sevilen kokulardan biridir. Yumuşatıcıda da en çok tercih edilen kokulardan biri olan Lovely, yüzey temizleme esnasında da mükemmel kokusunu sizlere sunuyor. Evinizin her köşesini derinlemesine temizleyen Bingo yüzey temizleyici, evinizde her an parfüm esintisi yaratıyor. Aynı zamanda dokunduğu her alanı etkili temizleme gücüne sahip olan temizleyici sayesinde, fayans, parke, marley ve ahşap yüzeyleri tertemiz yapabilirsiniz.

Durulama gerektirmeyen formülüyle etkili temizlik sunan Bingo yüzey temizleyici, eşsiz kokusuyla herkesi kendisine hayran bırakıyor. 2500 mililitre kapasitesi sayesinde uzun süre kullanabilir, evinize eşsiz koku ve temizlik sunabilirsiniz. Herkesin beğenerek kullandığı ve tavsiye ettiği Lovely kokusuyla evinize aşk esintisi sunmak için Bingo Lovely, sizlere en iyi yüzey temizleyici tavsiyelerimizden biridir.

Marc Floral Yüzey Temizleyici

Marc Floral Yüzey Temizleyici
 • Koku: Floral
 • Miktar: 900 mL
 • Kullanılan Yüzey: Yalnızca Sert ve Gözeneksiz Yüzeyler
 • Ek Özellik: 15 Kova Kapasite

Marc Floral yüzey temizleyici, eşsiz kokusu ve etkili performansıyla en çok tercih edilen yüzey temizleyici seçeneklerinden biridir. Mis gibi çiçek kokusuyla evinize temizlik ve ferah koku sunan yüzey temizleyici, %30 daha parfümlü etkisiyle ekstra temizlik etkisi yaratıyor. Aynı zamanda yalnızca sert ve gözeneksiz yüzeylere uygun olan yüzey temizleyicinin, dokunduğu her alanı pırıl pırıl yaptığını görüyoruz.

Yeni ambalajı sayesinde %30 daha az plastik özelliğine sahip olan Marc Floral yüzey temizleyici, 5 litre suya 2 kapak eklenerek kullanılabilir. Bu sayede 900 mililitre Marc yüzey temizleyici ile 15 kova hazırlayabilirsiniz. Eşsiz performansı ve marka kalitesiyle en çok tercih edilen yüzey temizleyici markalarından biri olan Marc, eşsiz çiçek kokusuyla en iyi yüzey temizleme sıralamamızda yer almayı başarıyor.

Mr. Muscle Glade Okyanus Sessizliği Yüzey Temizleyici

Mr. Muscle Glade Okyanus Sessizliği Yüzey Temizleyici
 • Koku: Okyanus Sessizliği
 • Miktar: 2500 mL
 • Kullanılan Yüzey: Mermer, Fayans, Seramik, Mutfak Tezgahı, Lavabo ve Yıkanabilir Tüm Yüzeyler
 • Ek Özellik: Parlaklık, Ferah Koku

Mr. Muscle Glade Okyanus Sessizliği, eşsiz kokusuyla herkesi kendine hayran bırakan yüzey temizleyicilerden biridir. Hızlı ve etkili temizlik sunan yüzey temizleyici birçok alanda güvenle kullanılabilir. Öncelikle mermer, fayans ve seramik alanlarını anında temizleyen yüzey temizleyici, mutfak tezgahı, lavabo ve yıkanabilir tüm alanları anında temizliyor. Işıl ışıl parlaklık sunan Mr. Muschle, tercih edebileceğiniz en iyi yüzey temizleyici markalarından biridir.

Mr. Muscle yüzey temizleyici, tozu ve kiri anında söküp atan ve lekeleri anında ortadan kaldıran formülüyle sizlere sunuluyor. Aynı zamanda kullandığınız andan itibaren sunduğu ferah kokuyu hissedebilir, kalıcı parfümü sayesinde ekstra temizlik kokusu alabilirsiniz. Eşsiz yüzey temizleme performansı ve eşsiz kokusu sayesinde Mr. Muscle yüzey temizleyici, en çok tercih edilen ve tavsiye edilen yüzey temizleyici seçeneklerinden biridir.

Domestos Maksimum Hijyen Çam Kokulu Yüzey Temizleyici

Domestos Maksimum Hijyen Çam Kokulu Yüzey Temizleyici
 • Koku: Çam
 • Miktar: 1500 mL
 • Kullanılan Yüzey: Seramik, Ahşap, Mermer
 • Ek Özellik: Anında Kiri Çıkarır, 37-38 Kova Kapasite

Domestos, temizlik ürünlerinin gözdesi olmayı her zaman başarıyor. Domestos çam kokulu yüzey temizleyici ile herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Eşsiz kokusu ve yüksek performansı sayesinde en çok tercih edilen yüzey temizleyicilerden biri olan Domestos, etkili formülü sayesinde evinizi, pırıl pırıl yapıyor. Hijyen ve parlaklık konusunda ön plana çıkan yüzey temizleyicinin eşsiz çam kokusu sayesinde kendinizi doğada hissetmenizi sağlıyor.

Çam ferahlığıyla uzun süre kalıcı parfüm kokusu sunan Domestos yüzey temizleyiciyi, 5 litre suya yarım kapak(40 mL) ölçeğinde uygulayabilir ve inatçı kirler ile savaşabilirsiniz. Bu sayede 37-38 kova su hazırlamanızı sağlayan Domestos yüzey temizleyici, eşsiz kokusu ve üst düzey kir çıkarma performansıyla en iyi yüzey temizleyici seçeneklerinden biridir.

Amway L.O.C. Çok Amaçlı Temizleyici

Amway L.O.C. Çok Amaçlı Temizleyici
 • Koku: Ferahlatıcı Parfüm
 • Miktar: 500 mL
 • Kullanılan Yüzey: Banyo, Tuvalet, Lavabo, Duş, Mermer, Ocak, Tezgah Üstü, Yıkanabilir Duvar, Kapı Kolu, Telefon, Boyalı Ahşap
 • Ek Özellik: Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici, Doğal İçerikler

Amway çok amaçlı temizleyici, evinizin neredeyse tüm yüzeylerini temizleme imkanı sunuyor. En çok satan temizlik ürünleri arasında yer alan Amway, el yıkama ürünü olarak dahi kullanılabilir. Bu sayede zararsız içeriklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. İçerisinde Hindistan cevizi, hurma yağı, tuz gibi bitkisel ve mineral dolu içeriklere sahip olan Amway, sizlere ve yüzeye zarar vermeden etkili temizlik sunuyor. İçerisindeki ferahlatıcı parfümü ve esansiyel yağları ise tüm gün eşsiz bir koku bırakıyor.

Doğada çözülebilir formülüyle dikkat çeken Amway çok amaçlı yüzey temizleyici, 500 mililitre ideal boyutuyla karşımıza çıkıyor. Birçok yüzeyi güvenle temizleyebilir, kimyasal etki altına girmeden, evinizi pırıl pırıl yapabilirsiniz. Doğallığıyla ve eşsiz formülüyle herkesin beğenisi kazanan ve en çok taksiye edilen ürünlerden biri olan Amway çok amaçlı yüzey temizleyici, tercih edebileceğiniz en doğal temizlik ürünlerinden biridir.

Asperox gün Işığı Yüzey Temizleyici

Asperox gün Işığı Yüzey Temizleyici
 • Koku: Gün Işığı Parfümü(Ferah Portakal ve Limon Çiçeği Karışımı)
 • Miktar: 2500 mL
 • Kullanılan Yüzey: Vitrin, Ayna, Camlar, Halılar, Sert Zeminler
 • Ek Özellik: %98 Doğal İçerikler, Bebek ve Evcil Hayvan Dostu, Hipoalerjenik, Dermatolojik Olarak Test Edilmiş, 16-17 Kova Kapasite

Asperox Gün Işığı yüzey temizleyici, eşsiz portakal ve limon kokusuyla evinizi ferah kokular ile kaplamanızı sağlıyor. Yaz günlerine götüren eşsiz kokusuyla herkesin beğenisini kazanan Asperox, en çok tercih edilen yüzey temizleyici markalarından biridir. %98 doğal içerikleri sayesinde zararlı kimyasallar içermeyen yüzey temizleyici, evcil hayvan olan ve bebekli evler için ideal seçeneklerden biridir.

Bebeklerin ve evcil hayvanların cildine uygun olarak üretilen Asperox yüzey temizleyici, hipoalerjenik yapıya sahiptir. Aynı zamanda, dermatolojik olarak test edilen ve güvenle sizlere sunulan bir yüzey temizleyici olduğunu söyleyebiliriz. 5 litre suya 3 kapak(150 mL) atarak hijyenik kovalar hazırlayabilir, bu sayede tek şişeden 16-17 kova hazırlayabilirsiniz. Yaz esintisi sunan kokusu ve anında pırıl pırıl yüzey sunan Asperox yüzey temizleyici, en iyi evcil hayvan dostu yüzey temizleyici seçeneklerinden biridir.

ABC Beyaz İnci Yüzey Temizleyici

ABC Beyaz İnci Yüzey Temizleyici
 • Koku: Beyaz İnci Parfümü
 • Miktar: 900 mL
 • Kullanılan Yüzey: Tüm Yüzeyler(Mermer, Fayans, Ahşap vb.)
 • Ek Özellik: İz Bırakmayan Formül, İç ve Dış Mekanlarda Kullanıma Uygun

ABC yüzey temizleyici çeşitleri, eşsiz kokusu ve yüksek performansı sayesinde en çok tercih edilen temizlik ürünleri arasında yer alıyor. ABC Beyaz İnci ise eşsiz kokusu sayesinde en çok tercih edilen yüzey temizleyici ürünlerden biridir. Kalıcı kokusuyla evinize tazelik katan ve yüzeyleri pırıl pırıl yapan ABC tozlanmayı önleyerek, izi bırakmadan temizlik yapmanızı sağlıyor.

Tüm yüzeyler için uygun olan ürünü mermer, fayans, ahşap gibi birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda balkon gibi alanlarda da kullanılabilir. Bu sayede iç ve dış mekanlarda kullanım için uygundur. Leke ve kirleri anında yok eden ve iz bırakmadan temizleyen ABC yüzey temizleyici, eşsiz kokusu ve kalitesiyle sizlere en iyi yüzey temizleyici önerilerimizden biridir.

Eyüp Sabri Tuncer Quick & Clean Limon Yağlı ve Sirkeli Yüzey Temizleyici

Eyüp Sabri Tuncer Quick & Clean Limon Yağlı ve Sirkeli Yüzey Temizleyici
 • Koku: Limon Yağı
 • Miktar: 1000 mL
 • Kullanılan Yüzey: Mutfak Yüzeyleri ve Tüm Yüzeyler
 • Ek Özellik: Sirkeli, V-Label Sertifikası

Eyüp Sabri Tuncer Quick & Clean Limon Yağlı ve Sirkeli yüzey temizleyici, eşsiz içerikleri ve kokusuyla temizliğin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Mutfaklara özel olarak üretilen formülü sayesinde mutfağınızdaki silinebilir yüzeylerde ekstra hijyen sağlıyor. İçerisindeki aktif maddeler ve sirke formülü ise mutfak yüzeylerinin lekelerden arınmasını ve pırıl pırıl ışıltı kazanmasını sağlar. Eşsiz formülü sayesinde ön plana çıkan Eyüp Sabri Tuncer yüzey temizleyici, ferahlatıcı kokusuyla en ideal mutfak yüzey temizleyici seçeneklerinden biridir.

Quick & Clean yüzey temizleyici, içerisinde hiçbir hayvansal içerik olmadan üretiliyor. Aynı zamanda Avrupa Vejeteryan Birliği tarafından aldığı V-Label Sertifikası ile gururla hizmet sunuyor. Eşsiz içerikleri sayesinde herkesi kendine hayran bırakan Eyüp Sabri Tuncer yüzey temizleyici, su, kireç ve lekeleri anında temizlerken limon kokusu sayesinde uzun süre ferah bir koku bırakıyor. Eşsiz performansı ve sunduğu ferah kokusu sayesinde Eyüp Sabri Tuncer yüzey temizleyicinin, en iyi çok amaçlı temizleyici ürünlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Eco3 Organik & Hipoalerjenik Yüzey Temizleyici

Eco3 Organik & Hipoalerjenik Yüzey Temizleyici
 • Koku: Pudra
 • Miktar: 1000 mL
 • Kullanılan Yüzey: Fayans, Mermer, Marlet, Karo, Granit ve Tüm Yüzeyler
 • Ek Özellik: Organik Sertifikalı, Hipoalerjenik, Dermatolojik Olarak Test edilmiş, 20 Kova Kapasite

Eco3 organik ve hipoalerjenik yüzey temizleyici sayesinde, evinizin her yerini organik içerikler ile temizleyebilirsiniz. Özellikle çocuklu, bebekli ve evcil hayvanlı evler için ideal tercihlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Öncelikle fayans, mermer, marley, karo ve granit gibi tüm yüzeyler için uygun olan yüzey temizleme ürünlerinden biridir. Aynı zamanda bebeğinizin odasında da güvenle kullanabilirsiniz. Bu sayede bir şişe üründen 20 hijyenik kova hazırlayabilirsiniz.

Organik sertifikasıyla herkesin güvenini kazanan Eco3 yüzey temizleyici, dermatolojik olarak test edilerek sizlere sunuluyor. Aynı zamanda hiçbir hayvan üzerinde zulum yapılmadan ve test yapılmadan üretiliyor. Bebeklerinizin emeklediği, evcil dostlarınızın koşturduğu tüm yüzeylerde güvenle kullanabilir, evinizde sağlıklı bir temizlik ortamı yaratabilirsiniz. Organik içerikleri ve eşsiz pudralı kokusuyla Eco3 yüzey temizleyici, tercih edebileceğiniz en iyi organik yüzey temizleyici ürünlerden biridir.

Yüzey Temizleyici Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Koku: Yüzey temizleyiciler birçok koku ve içerikle karşımıza çıkıyor. Kalıcı parfüm etkisiyle eşsiz koku bırakan bu ürünleri tercih ederken, sevdiğiniz kokuya sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.
 • Miktar: Yüzey temizleyici alırken, ürünün miktarını incelemek önemlidir. İhtiyaçlarınıza uygun miktarda yüzey temizleyici ürününü tercih edebilirsiniz.
 • Kullanılan Yüzey: Yüzey temizleyici alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik, kullanılan yüzey özelliğini incelemektir. Örneğin, ahşap yüzeylere uygun bir yüzey temizleyici arıyorsanız, mutlaka ahşap yüzeylere uygun ürünleri tercih etmelisiniz.
 • Ek özellikler: Yüzey temizleyicilerin genel olarak toz ve kiri arındırdığını hepimiz biliyoruz. Ancak ürünlerin diğer ürünlerden ayıran ek özelliklerini incelemekte fayda vardır. Örneğin ürün organik sertifikalı ya da sirke içerikli olabilir. Bu gibi ek özellikleri incelemelisiniz.
 • Organik Yüzey Temizleyiciler: Eğer sürekli yerle temas eden evcil dostlarınız ya da küçük çocuğunuz, bebeğiniz varsa, mutlaka hipoalerjenik, dermatolojik olarak test edilen ve organik yüzey temizleyicileri tercih etmelisiniz. Çocuklarınız ve evcil dostlarınız devamlı yerle temas halinde olduğu için kimyasal ürünler onlara zarar verebilir.
 • Etkinlik ve Performans: Yüzey temizleyici alırken yüksek performansa sahip, anında leke ve kiri çıkaran ürünleri tercih etmek önemlidir. Bu durumda seçim yaparken sıkça tercih edilen, memnun kalınan ve tavsiye edilen marka ve ürünleri tercih etmenizi öneriyoruz.Source link

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz