En İyi Kirpik Kıvırıcı

0
59


Kirpik kıvırıcı, çarpıcı ve etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlayan bir makyaj aparatıdır. Rimelden önce uygulanan kirpik kıvırıcı, eşsiz göz makyajı görünümünün yapı taşlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Uzun ve kıvrımlı kirpik görünümü sayesinde etkileyici bakışlara sahip olabilir, bu bakışları rimel ile destekleyerek kalıcı hale getirebilirsiniz. En kısa kirpikleri dahi yakalayarak uzatma ve kıvırma kabiliyetine sahip olan kirpik kıvırıcılar, eşsiz mekanizması sayesinde herkesin severek kullandığı aparatlardır.

Kirpik kıvırıcılar, yumuşak ped ya da silikon bölümü ve sıkıştırmalı mekanizmasıyla, kirpiklerinizi nazikçe kıvırma kabiliyetine sahiptir. Bu sayede kirpiklerinize zarar vermeden kıvırabilir, eşsiz görünüme ulaşabilirsiniz. Elbette bu konuda uzman markaların, ergonomik tasarımıyla ön plana çıkan kirpik kıvırma aparatlarını tercih etmenizi öneriyoruz. Bu sayede güvenle kullanabileceğiniz kirpik kıvırıcılardan, istediğiniz çarpıcı efekti alabilirsiniz. Marka kalitesiyle ön plana çıkan ve kirpik kıvırma konusunda uzman olan en iyi kirpik kıvırıcı markalarına ise listemizden ulaşabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME: İlgili liste Özlem Türkkan’ın kişisel tercihlerine göre oluşturulmuştur. Değer ifade etmez.

En İyi Kirpik Kıvırıcı Tavsiyeleri

# Marka Ek Özellik Renk
1 Dior Yumuşak Ped Yastık Siyah
2 Kiko Milano Silikon Yastık Gümüş
3 Mac İnce ve Pratik Siyah
4 Sephora Collection Yumuşak Parmaklık Bölümü Gümüş, Gold
5 Missha Yumuşak Parmaklık Bölümü Gold, Siyah
6 Nascita Düz Kavrama Bölümü Rose Gold
7 Eklips Silikon Yastık Gümüş
8 Golden Rose Yumuşak Parmaklık Bölümü Gümüş, Siyah
9 Watsons Renkli Tasarım Gümüş, Mor
10 Avon Silikon Yastık Rose Gold

Kirpik Kıvırıcı TAVSİYESİ

Kirpik kıvırma aparatları birçok marka çeşitiyle karşımıza çıkıyor. Ancak, en kaliteli markaları tercih ederek en ideal görünüme ulaşmak ve pratik şekilde kullanmak mümkün. En iyi kirpik kıvırıcı sıralamasında ise Dior, Mac, Sephora, Kiko, Missha, Nasciya ve Eklips markaları ön plana çıkıyor. Bu markaları tercih ederek dilediğiniz görünüme ulaşabilir, bakışlarınızlar herkesi etkileyebilirsiniz. Tam da bu yüzden, kolaylıkla seçim yapabilmeniz için marka kalitesiyle ön plana çıkan en iyi kirpik kıvırıcı modellerini tüm özellikleriyle birlikte sizlere sıraladık.

Dior Backstage Kirpik Kıvırıcı

Dior Backstage Kirpik Kıvırıcı
 • Renk: Siyah
 • Tip: Sıkıştırmalı Kirpik Kıvırıcı
 • Tutma Bölgesi: Düz
 • Ek Özellik: Yumuşak Ped Yastık, Nazik Tutuş

Dior Backstage Eyelash Curler, basit bir adımla etkili bakışlara sahip olabileceğiniz, en iyi kirpik kıvırıcı modellerinden biridir. Yuvarlatılmış yumuşak pedi ve sıkılan mekanizması sayesinde Dior kirpik kıvırıcı, pratik kullanım imkanı sunuyor. Sıra dışı kıvırma kabiliyeti ise gözlerimizde ekstra efekt yaratıyor. Göz makyajınızı üst düzey görünüme taşımak için Dior, en ideal seçenekler arasında yer alıyor. Gözlerinize rimel uygulamadan önce Dior ile kirpiklerinizdeki kıvrım efekti yaratabilir, çarpıcı bakışlara sahip ulaşabilirsiniz. Plastik kavrama bölgesi sayesinde kolaylıkla tutabilir, anında kalıcı kıvrım efektini yakalayabilirsiniz. Üst düzey marka kalitesi, pratikliği ve kirpik kontrolü için Dior kirpik kıvırıcı, en iyi kirpik kıvırıcı sıralamamızdaki ilk önerimizdir.

Kiko Milano Kirpik Kıvırıcı

Kiko Kirpik Kıvırıcı
 • Renk: Gümüş
 • Tip: Sıkıştırmalı Kirpik Kıvırıcı
 • Tutma Bölgesi: Parmaklık Kavrama
 • Ek Özellik: Silikon Yastık

Kiko kirpik kıvırıcı, profesyonel çelik malzemesiyle, kolaylıkla kirpiklerinizi kıvırmanızı sağlıyor. Tutma bölümünde parmaklarınızı takabileceğiniz bölümler bulunan kirpik kıvırıcı, kolay kavrama ve uygulama kabiliyetiyle ön plana çıkıyor. Tüm göz kapaklarına mükemmel uyum sağlayan aparatı, rimel kullanmadan önce uygulayabilir, eşsiz göz efektine sahip olabilirsiniz. Yumuşak, silikonlu ve yastıklı yapısı sayesinde nazikçe kıvırma etkisine sahiptir. Ergonomik tasarımı ise pratik kullanım imkanı sunuyor. Çarpıcı bakışlara sahip olmak için rimelden önce uygulayabileceğiniz Kiko kirpik kıvırıcı, marka kalitesi, pratik mekanizması ve sunduğu mükemmel görünüm sayesinde sizlere en iyi kirpik kıvırıcı tavsiyelerimizden biridir.

Mac Full Lash Curler Kirpik Kıvırıcı

Mac Full Lash Curler Kirpik Kıvırıcı
 • Renk: Siyah
 • Tip: Sıkıştırmalı Kirpik Kıvırıcı
 • Tutma Bölgesi: Parmaklık Kavrama
 • Ek Özellik: Nazik Dokunuş, İnce ve Pratik

Mac, eşsiz makyaj görünümüne ulaşabileceğiniz en iyi kozmetik markalarından biridir. Makyajınızın mükemmel görünmesi için en ideal markalardan biri olan Mac, Full Lash Curler kirpik kıvırıcı modeliyle etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlıyor. En kısa kirpikleri dahi doğal ve kıvrımlı gösteren kirpik kıvırıcının, tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Rimel uygulamadan önce Mac kirpik kıvırıcı ile kirpiklerinizi ideal görünüme ulaştırabilir, gözlerinizdeki dikkat çekici efekti hissedebilirsiniz. Makyaj denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Mac, kirpik kıvırıcı modeliyle de çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlıyor. Üst düzey marka kalitesi, pratik kullanımı ve sunduğu eşsiz görünüm sayesinde Mac kirpik kıvırıcı, sizlere en iyi kirpik kıvırıcı önerilerimizden biridir.

Sephora Collection Kirpik Kıvırıcı

Sephora Collection Kirpik Kıvırıcı
 • Renk: Gümüş, Gold
 • Tip: Sıkıştırmalı Kirpik Kıvırıcı
 • Tutma Bölgesi: Parmaklık Kavrama
 • Ek Özellik: Yumuşak Parmaklık Bölümü

Sephora Collection kirpik kıvırıcı, mekanik özelliği sayesinde en küçük kirpiklere dahi ulaşmayı başarıyor. Pratik kullanıma sahip olan kirpik kıvırıcının, doğal görünen, kıvrımlı kirpikler için en ideal seçeneklerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda, anında göz kapağınıza uyum sağlayan ve uzun süreli kullanım imkanı sunan bir aparat olduğunu görüyoruz. Optimize edilen parmaklıklı tutma bölümü sayesinde kolaylıkla kavrayabilir, sorunsuz şekilde kirpiklerinizi kıvırabilirsiniz. Uzun ve kıvrımlı kirpikler ile etkileyici bakışlara sahip olmak isteyenler için ideal bir modeldir. Rimel uygulamadan önce kullanabileceğiniz Sephora kirpik kıvırıcı, mekanik tasarımı, ultra hassas tutuş imkanı ve sunduğu eşsiz görünüm sayesinde en iyi kirpik kıvırıcı modellerinden biridir.

Missha Professional Kirpik Kıvırıcı

Missha Professional Kirpik Kıvırıcı
 • Renk: Gold, Siyah
 • Tip: Sıkıştırmalı Kirpik Kıvırıcı
 • Tutma Bölgesi: Parmaklık Kavrama
 • Ek Özellik: Yumuşak Parmaklık Bölümü

Missha Professional Eyelash Curler, kirpiklerinize zarar vermeden, nazikçe kıvrımlı görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Profesyonel kirpik kıvırıcı modellerinden biri olan Missha kirpik kıvırıcı, makyajınızın en önemli ürünlerinden biridir. Güçlü mekanizması sayesinde en küçük kirpiklere sahi ulaşan ürünün, gold ve siyah renkleriyle dikkat çekici bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Doğal ve zarif görünüm sunan Missha kirpik kıvırıcı, kirpiklerin ucuna yelpaze etkisi sunuyor. Aynı zamanda silikon başlığı sayesinde yumuşak bir etki sunduğunu da söyleyebiliriz. Kavrama bölümündeki parmak geçirme bölümleri sayesinde ekstra kolay şekilde kullanabileceğiniz Missha kirpik kıvırıcı, üst düzey marka kalitesiyle, en iyi kirpik kıvırıcı önerilerimizden biridir.

Nascita Bronze Kirpik Kıvırıcı

Nascita Bronze Kirpik Kıvırıcı
 • Renk: Rose Gold
 • Tip: Sıkıştırmalı Kirpik Kıvırıcı
 • Tutma Bölgesi: Düz
 • Ek Özellik: Düz Kavrama Bölümü, Silikon Dokunuş

Nascita Bronze kirpik kıvırıcı, tercih edebileceğiniz en pratik ürünlerden biridir. Rose gold renk tasarımı ve siyah tutma bölümüyle oldukça şık bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Anında çarpıcı göz efektine ulaşmanızı sağlayan Nascita, pratik kullanımı ve eşsiz etkisiyle ön plana çıkıyor. Herkes tarafından büyük beğeni toplayan kirpik kıvırma aparatını, rimel uygulamadan hemen önce kullanabilir, göz makyajınıza mükemmel efekt sunabilirsiniz. En küçük kirpikleri dahi kavrayarak, eşsiz görünüme ulaşmanızı sağlayan Nascita, silikon bölümü sayesinde kirpiklerinize zarar vermeden kıvırma imkanı sunuyor. Çarpıcı gözlere sahip olmak için tercih edebileceğiniz Nascita kirpik kıvırıcı, en iyi kirpik kıvırıcı arayanlar için ideal saparatlardan biridir.

Eklips Kirpik Kıvırıcı

Eklips Kirpik Kıvırıcı
 • Renk: Gümüş
 • Tip: Sıkıştırmalı Kirpik Kıvırıcı
 • Tutma Bölgesi: Parmaklık Kavrama
 • Ek Özellik: Silikon Yastık, Parmaklık Kavrama Bölümü

Eklips kirpik kıvırıcı, gümüş renge sahip olan, parmak geçirmeli kavrama özelliğiyle en pratik kritik kıvırma aparatlarından biridir. Silikon yastık bölümü sayesinde kirpiklerinizi nazikçe kıvırarak, doğal ve kıvrımlı bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda pratik tutuş tasarımı sayesinde en kullanışlı kirpik kıvırıcı modellerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Ekips, makyaj fırçası ve makyaj aparatları konusunda ön plana çıkan kaliteli markalardan biridir. Kirpik kıvırma aparatı da sıkça tercih edilen ve memnun kalınan ürünleri arasında yer alıyor. Çarpıcı ve etkileyici göz makyajına sahip olmanız için en önemli raçlardan biri olan Eklips kirpik kıvırıcının, pratik kullanımı ve yarattığı kıvırma etkisiyle en iyi kirpik kıvırıcı aparatlarından biri olduğunu söyleyebiliriz.

Golden Rose Kirpik Kıvırıcı

Golden Rose Kirpik Kıvırıcı
 • Renk: Gümüş, Siyah
 • Tip: Sıkıştırmalı Kirpik Kıvırıcı
 • Tutma Bölgesi: Parmaklık Kavrama
 • Ek Özellik: Yumuşak Parmaklık Bölümü

Golden Rose kirpik kıvırıcı, ergonomik tasarımıyla en çok tercih edilen kirpik kıvırıcı seçeneklerinden biridir. Öncelikle kolaylıkla kullanmanızı sağlayan parmak geçirmeli kavrama bölümüne sahip olduğunu görüyoruz. Alt bölümdeki plastik kavrama bölgesi sayesinde, elinizi acıtmadan mekanizmayı sıkabilir, kirpiklerinizi anında kıvırabilirsiniz. Yumuşak kirpik kavrama bölümü sayesinde kirpiklerinize zarar vermeden eşsiz görünüme sahip olmasını sağlıyor. Her göz kapağına uyumlu şekilde üretilen Golden Rose kirpik kıvırma aparatı, ergonomik tasarımı ve üst düzey marka kalitesi sayesinde en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen kirpik kıvırıcı modelleri arasında yer alıyor.

Watsons Mor Kirpik Kıvırıcı

Watsons Mor Kirpik Kıvırıcı
 • Renk: Gümüş, Mor
 • Tip: Sıkıştırmalı Kirpik Kıvırıcı
 • Tutma Bölgesi: Parmaklık Kavrama
 • Ek Özellik: Renkli Tasarım

Watsons mor sağlı kirpik kıvırıcı, eşsiz tasarımı ve pratik kullanımıyla en ideal kirpik kıvırma aparatlarından biridir. Öncelikle mor renklerin hakim olduğu eşsiz tasarımı sayesinde herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor. Parmak geçirmeli yumuşak kavrama bölümü sayesinde ellerinizi acıtmadan mekanizmayı kullanabilir, kolaylıkla kirpiklerinizi kıvırabilirsiniz. Aynı zamanda yumuşak kirpik kavrama bölümü sayesinde, kopma olmadan, nazikçe kirpikleri kıvırdığını görüyoruz. En önemli özelliklerinden biri de kenarsız tasarıma sahip olmasıdır. Bu sayede sıkışmayı önlediğini görüyoruz. Ergonomik tasarımı, güvenilir mekanizması ve mor renkleriyle Watsons kirpik kıvırıcı, tercih edebileceğiniz en iyi kirpik kıvırma aparatlarından biridir.

Avon Kirpik Kıvırıcı

Avon Kirpik Kıvırıcı
 • Renk: Rose Gold
 • Tip: Sıkıştırmalı Kirpik Kıvırıcı
 • Tutma Bölgesi: Parmaklık Kavrama
 • Ek Özellik: Silikon Yastık

Avon rose gold kirpik kıvırıcı en çok tercih edilen ve tavsiye edilen kirpik kıvırma aparatlarından biridir. Öncelikle şık tasarımı ve rengiyle en çok dikkat çeken aparatlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Herkesin beğenisini kazanmayı başaran Avon kirpik kıvırıcı, yumuşak kıvırma bölgesi sayesinde kirpiklerinize zarar vermeden kıvırma efekti sunuyor. Aynı zamanda kısa kirpikleri dahi anında yakalama kabiliyetine sahip olan kirpik kıvırıcının, her göz kapağına uygun olarak tasarlandığını görüyoruz. Mükemmel kıvrım efektini yakalamak için kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra 5 ile 10 saniye arasında tutabilir, daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Parmak kavrama bölümü, kolay mekanizması ve yumuşak kirpik kavrama bölümüyle Avon, herkesin beğenisini kazanan ve en çok tavsiye edilen kirpik kıvırıcı markalarından biridir.

Kirpik Kıvırıcı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Kavrama: Kıvırıcıyı rahatça kavrayabilmeniz ve kontrol edebilmeniz önemlidir. Kavrama yüzeyinin kaymaz olması, kullanımı kolaylaştırır.
 • Kıvrıcı Yüzeyi: Kirpiklerinizi düzgün bir şekilde kıvırmak için kıvırıcı yüzeyinin pürüzsüz ve eğimli olması önemlidir. Bu sayede kirpiklerinizin kırılmasını önler ve doğal bir kıvrım elde edersiniz.
 • Tutma Bölümü: Kirpik kıvırıcı alırken aparatın tutma bölümünü incelemelisiniz. Parmaklıklı ve yumuşak tutma bölümü olan kirpik kıvırıcılar daha kullanışlıdır.
 • Uygun Boyut ve Şekil: Kirpik kıvırıcılar genellikle standart boyutlarda olsa da, kendi kirpik yapınıza uygun olan bir kıvırıcı seçmek önemlidir. Kirpik kıvırıcılar genellikle kavisli veya düz modellerde bulunabilir.
 • Temizlik ve Bakım Kolaylığı: Kullanım sonrası temizliğinin kolay olması önemlidir. Kirpik kıvırıcıyı düzenli olarak temizlemek, hijyenik bir kullanım sağlar ve kıvırıcının ömrünü uzatır.
 • Fiyat ve Marka: Fiyat ve marka seçimi kişisel tercihlere göre değişebilir. İyi bir markanın ürünlerini tercih etmek, kaliteli ve dayanıklı bir kirpik kıvırıcı almanıza yardımcı olabilir. Ancak, yüksek fiyatlı bir ürünün her zaman kaliteli olduğu anlamına gelmez. Uygun fiyatlı ancak kaliteli bir seçenek bulabilirsiniz.Source link

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz