Adidas Seri Numarası Nerede Yazar?

0
284
Adidas Seri Numarası Nerede Yazar?
Adidas Seri Numarası Nerede Yazar?

Ayakkabı üreticisi ve sporun birçok çeşidi üzerinde üretici konumunda bulunan Adidas; ürünlerinin takibi ve güvenilirliği açısından Adidas seri numarası sistemini kullanmaktadır.

Uygulanmakta olan bu sistem kullanıcılar açısından son derece büyük kolaylık sağlamakta ve markaya olan güvenin artmasında son derece büyük rol oynamaktadır. Kullanıcılar almış oldukları ürünlerin seri numaralarını internet üzerinden sorgulayarak, ürünlerin orijinalliğinden emin olmaktadırlar. Adidas seri numaraları internet üzerinden Adidas web sayfasına girilerek gerçekleştirilebilmektedir. Adidas ürün seri numarasının nerede yazdığı kullanıcılar tarafından tam olarak bilinemeyebilir.

Adidas Ayakkabılarında Seri Numarası Nerede Yazar?

Bunun için yapılması gereken ilk şey ayakkabı içerisinde yer alan etiketin bulunmasıdır. Etiket üzerinde yer alan barkodun hemen üzerinde ya da hemen yanında Adidas seri numarası yer almaktadır. Bu numara ile ürün kontrolü yapılabilmektedir. Ayrıca Adidas ayakkabı ürününün üzerinde yer alan etiket üstünde de seri numarası yer almaktadır.

Adidas ayakkabı için seri numarasının bulunacağı bir diğer nokta ise ayakkabı kutusudur. Adidas seri numarası ayakkabı kutusunun üzerinde yer alan etikette ya da kutunun üzerinde de bulunmaktadır.

Önemli bir bilgiyi paylaşmak gerekir ise Adidas ayakkabılarının; sağ ve sol ayakkabılarında yer alan seri numaraları farklıdır. Bu şekilde olan ayakkabılar orijinal ürünlerdir.

Adidas Seri Numarası Nerede Yazar?
Adidas Seri Numarası Nerede Yazar?

Adidas ayakkabıların içerisinde etiketler ayakkabı dilinde, ayakkabı topuğunda ve ayakkabı taban çukurunda yer alabilmektedir.

Adidas Eşofman Seri Numarası Nerede Yazar?

 Adidas eşofmanlarda seri numarası ürünün iç kısmında yer alan etiket üzerinde bulunmaktadır. Ancak yine de bu ürünlerin orijinalliğinin anlaşılması son derece zordur. Adidas eşofman etiketi üzerinde yer alan Adidas seri numarası, Adidas çağrı merkezi aranarak sorgulatılabilmektedir. Ayrıca Adidas eşofman ürünü alınırken, Adidas logosu dikkatli bir şekilde incelenmeli ya da ürününün dikiş sıklığı kontrol edilmelidir. Adidas ürünlerinde oldukça sık dikiş kullanmaktadır.

Bunların kontrol edilmesinin nedeni ise Adidas eşofmanlarının bazılarında seri numarası bulunmakta ve önemli bir kısmında seri numarası bulunmamaktadır. Adidas seri numarası hakkında bilgi sahibi olmak alıcı için sahte üründen korunmasına yardımcı olmakta ve maddi açıdan zarar görmesini engellemektedir.

Sizler için hazırladığımız diğer yazılarımızı da görmenizi tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz